Kryetari i OAK-së uron besimtarët mysliman Festën e Fitër Bajramit

24 Qershor 2017

Urimi i Kryetarit të Odës së Avokatëve të Kosovës me rastin e Festës së Fitër Bajramit

Me rastin e Festës së Fitër Bajramit, në emrin tim personal dhe  Avokatëve të Republikë së Kosovës, ua përcjell urimet më të përzemërta  gjithë besimtarëve të fesë myslimane kudo që janë, duke dëshiruar që kjo ditë, të jetë mesazh i paqes, harmonisë sikurse tolerancës dhe dashurisë nder njerëzore.

Urime dhe gëzuar Festa e Fitër Bajramit !

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Intervista e kryetarit Havolli në emisionin Betimi për Drejtësi në RTK

    • Share
Shiko të gjitha