Kryetari Havolli shprehë ngushllime për vdekjen e Fadil Vokrrit

09 Qershor 2018

 

09.06.2018, Prishtinë - Kryetari i Odës së Avokatëve të Kosovës, Osman Havolli, në emrin e tij dhe të gjithë avokatëve, i shpreh ngushllimet më të sinqerta familjes, të afërmve dhe miqve, për ndarjen nga jeta të legjendës së futbollit kosovar, njëherit Kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

Vokrri  ka lënë, por edhe i la histori futbollit të Kosovës, përmes të cilit shumë shtete të botës arritën ta njohin se kush është Kosova.

 

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha