Kryetari i Odës z. Osman Havolli uron festen e 8 Marsit

08 Mars 2019

Të nderuara Avokate – vajza, gra dhe nëna kudo që jeni,

Në emër të Odës së Avokatëve të Kosovës, ju urojmë

Gëzuar festën e 8 Marsit – Ditën ndërkombëtare të gruas, këtë ditë që bartë respekt e dashuri pafund për ATO që na dhanë JETË nga JETA e tyre!

 

Prishtinë, 08 Mars 2019


Me respekt,

Osman Havolli, Kryetar i OAK-së

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha