NJOFTIM: OAK me datë 28.03.2019 do të organizoj Akademi përkujtimore për avokatin Bajram Kelmendi

25 Mars 2019

 

Oda e Avokatëve të Kosovës me rastin e 20 vjetorit të vrasjes së avokatit Bajram Kelmeni dhe dy djemëve të tij, në shenjë përkujtimi të jetës dhe veprës së tij, mbanë akademi përkujtimore.

Akademia përkujtimore do të mbahet të enjten, me datë 28.03.2019 në ora 15:00 ne Teatrin Kombetar të Kosovës.

 

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha