Kryetari Behar Ejupi uron Festën e Kurban Bajramit

31 Korrik 2020

Në emrin tim personal dhe në emrin e të gjithë avokatëve të Republikës së Kosovës, me rastin e Festës së Kurban Bajramit, kam nderin të ju uroj fat, shëndet e mirëqenie të gjithë qytetarëve të besimit islam kudo qofshin ata.

Le të shërbejë kjo festë e gëzuar për paqe, lumturi, mirësi dhe dashuri mes njëri-tjetrit, në të mirë të shoqërisë, kombit dhe gjithë njerëzimit

Gëzuar Festën e Kurban Bajramit!

Behar Ejupi, kryetar

Oda e Avokatëve të Kosovës

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha