Kryetari Ejupi uron besimtarët ortodoks me rastin e Festës së Krishtlindjeve Ortodokse

06 Janar 2021

Të nderuar qytetar të besimit Ortodoks,

Në emër të Odës së Avokatëve të Kosovës, ju shpreh urimet më të përzemërta të gjithë besimtarëve ortodoks, Festën e Krishtlindjeve Ortodokse.

Duke e vlerësuar lartë këtë ditë festive, Dita e Krishtlindjes Ortodokse le të shërbejë si ditë e cila na afron të gjithëve, ditë e tolerancës fetare dhe mirëkuptimit ndaj njëri tjetrit.

 

Av. Behar Ejupi – Kryetar

Oda e Avokatëve të Kosovës

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha