Kryetari Ejupi uron 13 vjetorin e Pavarësisë së Republikës së Kosovës

17 Shkurt 2021

17.02.2021, Prishtinë - Kryetari i Odës së Avokatëve të Kosovës, z. Behar Ejupi uron përvjetorin e 13 të shtetësisë së Republikës së Kosovës.

"Në emrin tim personal dhe të gjithë avokatëve të Odës së Avokatëve të Kosovës uroj 13 vjetorin e Republikës, të gjithë shqiptarëve. Themelet e Republikës u ndërtuan brez pas brezi falë sakrificës së dëshmorëve, martirëve dhe veprimtarëve të shquar që kontribuuan me jetën dhe veprën e tyre që ne sot ta gëzojmë dhe të jetojmë të lirë e të pavarur".

Gëzuar!

Me respekt,
Behar Ejupi
Kryetar i OAK-së

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha