Kryetari Havolli uron 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

16 Shkurt 2019

16.02.2019 , Prishtinë - Kryetari  i Odës z.Osman Havolli ka uruar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

“Në emrin tim personal dhe të Odës së Avokatëve të Kosovës, të gjithë qytetarëve të Republikës së Kosovës, kudo që janë ua uroj 11 vjetorin e Pavarësisë.”

 

Me respekt,

Osman Havolli
Kryetar i OAK-së

 

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha