Kryetari Havolli uron avokatët, institucionet dhe qytetarët për Vitin e Ri

31 Dhjetor 2018

31.12.2018, Prishtinë - Në prag të ndërrimit të moteve, kryetari i Odës së Avokatëve të Kosovës, Osman Havolli, uron të gjithë avokatët vendës, të diasporës, institucionet dhe qytetarët e Republikës së Kosovës, që viti 2019 të sjell shëndet, lumturi dhe suksese të reja në punë.

“Le të jetë 2019-a vit i mirësisë, mbarësisë, dashurisë dhe tejkalimit të sfidave në mënyrën më të mirë të mundshme. Gëzuar për shumë mote”, përcjell kryetari Havolli.

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha