Kryetari Havolli uron besimtarët Ortodoksë me rastin e Pashkëve

28 Prill 2019

Të nderuar qytetar të besimit Ortodoksë,

Uroj të gjithë besimtarët Ortodoksë në Kosovë dhe kudo që të jenë, në këtë festë të mbretëroj mbarësia, shëndeti, paqë e begati në familjet tuaja.

Urime!

Av. Osman Havolli, Kryetar

Oda e Avokatëve të Kosovës

 

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha