Kryetari Havolli, uron besimtarët katolik për Festën e Krishtlindjeve

24 Dhjetor 2018

24.12.2018, Prishtinë - Kryetari i Odës së Avokatëve të Kosovës, Osman Havolli iu uron përzemërsisht të gjithë besimtarëve katolik, festën e krishtlindjeve, e cila është festë paqeje, dashurie dhe tolerance në mes të njerzëve.

“Kjo festë e krishtlindjeve, të na shërbejë si mesazh i respektit dhe solidaritetit në mes njerzëve dhe në secilën familje të mbretërojë dashuria dhe toleranca në mes vete”, thuhet në urimin e kryetarit Havolli.

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha