Kryetari Havolli uron qytetarët e Republikës së Kosovës për formimin e ushtrisë më të re në botë

14 Dhjetor 2018

14.12.2018, Prishtinë - Me rastin e formimit të Ushtrisë së Kosovës, Kryetari i Odës së Avokatëve të Kosovës, Osman Havolli uron të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës për këtë të arritur historike.

Në urimin e tij, z. Havolli kujton me respekt të thellë sakrificën e të gjithë dëshmorëve që kanë kontribuar për lirinë e Kosovës, duke falenderuar SHBA-të dhe miqtë e tjerë ndërkombëtarë për mbështetjen e vazhdueshme për formimin e ushtrisë së Republikës së Kosovës, ushtria më e re në botë.

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha