Kryetari Osman Havolli ngushëlloi Familjen Abdiu me rastin e ndarjes nga jeta të Beqir Abdiut

17 Gusht 2017

Telegram ngushëllimi drejtuar Familjes Abdiu me rastin e ndarjes nga jeta të Beqir Abdiut.

E nderuara familje Abdiu,

Me dhimbje dhe pikëllim të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të avokatit të shquar, Beqir Abdiu.

Oda e Avokatëve të Kosovës dhe i gjithë komuniteti i avokatëve në Republikën e Kosovës vlerëson lartë kontributin e tij ndaj vendit dhe qytetarëve.

Në emrin tim dhe të Odës së Avokatëve të Kosovës, shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes tuaj.

U prehtë në paqe,

Me respekt,
Osman Havolli, Kryetar

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Intervista e kryetarit Havolli në emisionin Betimi për Drejtësi në RTK

    • Share
Shiko të gjitha