Kryetari Osman Havolli uron Fitër Bajramin

03 Qershor 2019

03.06.2019, Prishtinë- Në emrin tim personal dhe të gjithë avokatëve të Republikës së Kosovës ua përcjellë urimet më të përzemërta besimtarëve myslimanë kudo që janë për festën e Fitër Bajramit.

Uroj që kjo ditë të përçoj mesazhin e paqes, tolerancës dhe harmonisë ndër njerëzore.

Urime dhe gëzuar Festa e Fitër Bajramit!

 

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha