Kryetari i OAK-së uron besimtarët islam Festën e Kurban Bajramit

31 Gusht 2017

Urimi i Kryetarit të Odës së Avokatëve të Kosovës me rastin e Festës së Kurban Bajramit

Me rastin e Festës së Kurban Bajramit, në emrin tim dhe Avokatëve të Republikës së Kosovës, ua përcjell urimet më të përzemërta gjithë besimtarëve të fesë Islame kudo që janë, duke dëshiruar që kjo ditë feste, të jetë mesazh i paqes, tolerancës, harmonisë dhe dashurisë ndër njerëzore.

Urime dhe gëzuar Festa e Kurban Bajramit.

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Intervista e kryetarit Havolli në emisionin Betimi për Drejtësi në RTK

    • Share
Shiko të gjitha