Lista e avokatëve

 • Gëzim Plakaj

  Regjioni: Prishtinë

  Nacionaliteti: Shqiptar

  Gjuhët: Albanian

  Adresa: Rr. Xhevë dhe Fehmi Ladrovci pn. - Drenas

  Mob: 044/555-149

  E-mail: [email protected]

 • << prapa

KËRKO AVOKAT

 
 • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

  • Share
Shiko të gjitha