Lista e avokatëve

 • Skender Zariqi

  Regjioni: Prishtinë

  Nacionaliteti: Shqiptar

  Gjuhët: Albanian

  Adresa: Rr.Fehmi dhe Xhevë Lladrovci pn - Drenas

  Mob: 045/453-849

  E-mail: [email protected]

 • << prapa

KËRKO AVOKAT

 
 • Intervista e kryetarit Havolli në emisionin Betimi për Drejtësi në RTK

  • Share
Shiko të gjitha