KËRKO AVOKAT

VEGËZAT

KALENDARI

Lista e avokatëve

Albesjana Rexhepi - Uka

Regjioni: Gjilan

Qyteti: Gjilan

Adresa: Rr. Marie Shllaku p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/302-811

E-mail: albesjana.rexhepi@hotmail.com

Albina Budakova

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Luan Haradinaj Hy 110, nr.4

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/131-732

E-mail: albina.budakova@outlook.com

Albion Kelmendi

Regjioni: Pejë

Qyteti: Pejë

Adresa: Rr. Hasan Prishtina nr.24

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/283-118

E-mail: albion_kelmendi@hotmail.com

Albulena Sheholli - Xhema

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Fushë Kosovë

Adresa: Rr. Dardania nr.33, K 1, nr.4

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/554-956

E-mail: albulena_sheholli@hotmail.com

Ali Ajeti

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Musine Kokollari p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/165-097

E-mail: aliajeti-77@hotmail.com

Ali Beka

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Rexhep Tërpeza nr.243

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/110-567

E-mail: ali_beka@hotmail.com

Ali Kryeziu

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Bill Klinton Bll-1/30

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/739-739

E-mail: ali.kryeziu@kryeziulaw.com

Ali Latifi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Agim Ramadani nr.254 f.p

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/115-230

E-mail: z.alilatifi@gmail.com

Ali Qosja

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. A.Krasniqi nr.17 Lgj. Arbëri

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/117-270

E-mail: zejnaqosaj@hotmail.com

Ali Rexha

Regjioni: Mitrovicë

Qyteti: Mitrovicë

Adresa: Rr. Mbretëresha Teutë p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/666-912

E-mail: rexhaali@gmail.com

Ali Uka

Regjioni: Gjakovë

Qyteti: Gjakovë

Adresa: Rr. Tirana K 1, p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/801-242

E-mail: ali-uka57@hotmail.com

Alija Ajro

Regjioni: Prizren

Qyteti: Prizren

Adresa: Rr. De Rada nr.5

Nacionaliteti: Boshnjakë

Mob: 048/653-031

E-mail: alija.ajro@gmail.com

Alma Koljenoviq

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Nekibe Kelmendi Obj. "Liridoni Construkcion" 1 B, nr.16-1

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/891-057

E-mail: koljenoviqalma@gmail.com

Alma Paçarizi - Osmani

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Luan Haradinaj nr.11

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/739-739

E-mail: almapacarizi@gmail.com

Ambroz Thaqi

Regjioni: Pejë

Qyteti: Pejë

Adresa: Rr. Mbretëresha Teutë p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/792-972

E-mail: ambrozthaqi@gmail.com

Amir Bunjaku

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Blv. Dëshmorët e Kombit Hy D1, K 2 Lgj.Ulpianë

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/463-046

E-mail: amirbunjaku95@gmail.com

Amir Rudaku

Regjioni: Gjilan

Qyteti: Gjilan

Adresa: Sh. Bulevardi i Pavarësisë nr.24

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/203-024

E-mail: av.amirrudaku@hotmail.com

Amir Zymberi

Regjioni: Gjilan

Qyteti: Gjilan

Adresa: Rr. Marie Shllaku Nd.1, K 2/2

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/247-147

E-mail: amirzymberi1@gmail.com

Anita Qelaj

Regjioni: Prizren

Qyteti: Prizren

Adresa: Rr. Remzi Ademaj 92/A

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/135-311

E-mail: qelajanita@gmail.com

Anton Gojani

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Sejdi Kryeziu nr.6 Lgj.Q.Pejton

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/500-632

E-mail: antongojani@gmail.com

Anton Nokaj

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Dr.Shpëtim Robaj nr.227

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/143-701

E-mail: anton.nokaj@hotmail.com