Kryetari Behar Ejupi uron besimtarët ortodoks me rastin e Pashkëve Ortodokse

02 Maj 2021

Të nderuar besimtarë të besimit Ortodoks,

Në emër të Odës së Avokatëve të Kosovës, ju shpreh urimet më të përzemërta të gjithë besimtarëve ortodoks, Festën e Pashkëve Ortodokse.

Duke e vlerësuar këtë ditë festive, Dita e Pashkëve Ortodokse le të shërbejë si ditë e cila na afron të gjithëve, ditë e tolerancës fetare dhe mirëkuptimit ndaj njëri tjetrit.

 

Av. Behar Ejupi – Kryetar Oda e Avokatëve të Kosovës

<< prapa

KËRKO AVOKAT

 
  • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

    • Share
Shiko të gjitha