Lista e avokatëve

 • Dardan Hakiu

  Regjioni: Ferizaj

  Qyteti: Ferizaj

  Nacionaliteti: Shqiptarë

  Adresa: Rr. Gursel dhe Bajram Sylejmani p.nr

  Mob: 044/572-750

  E-mail: dardanhakiu@gmail.com

 • << prapa

KËRKO AVOKAT

 
 • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

  • Share
Shiko të gjitha