Lista e avokatëve

 • Gazmend Halilaj

  Regjioni: Prishtinë

  Qyteti: Drenas

  Nacionaliteti: Shqiptarë

  Adresa: Rr. Fehmi dhe Xhevë Lladrovci p.nr

  Mob: 044/312-345

  E-mail: gazmend.halilaj81@gmail.com

 • << prapa

KËRKO AVOKAT

 
 • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

  • Share
Shiko të gjitha