Lista e avokatëve

 • Skender Zariqi

  Regjioni: Prishtinë

  Qyteti: Drenas

  Nacionaliteti: Shqiptarë

  Adresa: Rr. Fehmi dhe Xhevë Lladrovci p.nr

  Mob: 045/453-849

  E-mail: skenderzariqi@hotmail.com

 • << prapa

KËRKO AVOKAT

 
 • Kryetari Havolli në programin e mengjesit në RTK

  • Share
Shiko të gjitha