Lista e avokatëve

Taulant Baloku

Regjioni: Pejë

Qyteti: Pejë

Adresa: Rr. Hoxhë Tasimi nr.18

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/685-995 - 049/619-583

E-mail: taulantbaloku@gmail.com

Taulant Broqi

Regjioni: Pejë

Qyteti: Pejë

Adresa: Rr. Shpëtim Bojku p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/797-990

E-mail: taulant.broqi@outlook.com

Taulant Ferizi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Anton Çetta nr. 23

Nacionaliteti:

Mob: 049/614-664

E-mail: taulant@ferizilaw.com

Taulant Hajdari

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Lgj. Veternik KB-EXDC 3 - K 6, nr.18

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/777-763

E-mail: taulantqhajdari@gmail.com

Taulant Hodaj

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Fehmi Agani nr.46/4

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/337-378

E-mail: taulant.hodaj@gmail.com

Taulant Ismajli

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Ndue Përlleshi Obj.3,Hy 1, nr.3 Mati 1

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/601-227

E-mail: taulant.ismajli@hotmail.com

Taulant Racaj

Regjioni: Pejë

Qyteti: Pejë

Adresa: Rr. Shpëtim Bojku lok.D 4

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/963-021

E-mail: taulantrraci@gmail.com

Tefik Dushica

Regjioni: Gjilan

Qyteti: Gjilan

Adresa: Rr. Marie Shllaku p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/424-858

E-mail: tefik.dushica@hotmail.com

Teki Bokshi

Regjioni: Gjakovë

Qyteti: Gjakovë

Adresa: Rr. Tirana nr. 40, Kati 2

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 048/133-555 - 044/133-555

E-mail: avokatura@bokshi.net

Teuta Beka

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Qamil Hoxha nr.4/1

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/197-650

E-mail: lawyer_teuta@yahoo.com

Teuta Beka - Bunjaku

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Garibaldi 1/2

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/646-610

E-mail: teutabekab84@gmail.com

Teuta Zhinipotoku

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Nekibe Kelmendi nr.1

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/693-109 - 045/800-365

E-mail: teuta_zhinipotoku@hotmail.com

Teutë Xhema

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. UÇK nr.37

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/733-998

E-mail: teuta-s@hotmail.com

Tomë Gashi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Rexhep Luci nr.1, K 1, mbi Kino ABC

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/118-292 - 038/227-227

E-mail: tgashi@gmail.com

Ukë Osaj

Regjioni: Pejë

Qyteti: Deqan

Adresa: Rr. Luan Haradinaj p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/625-584

E-mail: uke_osaj@hotmail.com

Uratë Neziri

Regjioni: Gjilan

Qyteti: Gjilan

Adresa: Rr. Marie Shllaku p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/258-259

E-mail: av.urateneziri@gmail.com

Uresa Restelica

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Dëshmorët e Ponoshecit Terminali Doganor zyrja nr. 5

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/257-189

E-mail: uresa.restelica@gmail.com

Urim Bajraktari

Regjioni: Ferizaj

Qyteti: Ferizaj

Adresa: Rr. Sali Çeku nr.14

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/979-999

E-mail: av.urimbajraktari@gmail.com

Urim Pozhegu

Regjioni: Gjakovë

Qyteti: Gjakovë

Adresa: Rr. Tirana p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/611-936

E-mail: upozhegu@gmail.com

Urim Vokshi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Holger Petersen Obj. Park Residence Hy 4, K 0, nr.2

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/387-027

E-mail: urimvokshi@hotmail.com

Uvejs Gashi

Regjioni: Mitrovicë

Qyteti: Mitrovicë

Adresa: Rr. Isa Boletini nr.26

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/230-147

E-mail: uvejsgashii@gmail.com