KËRKO AVOKAT

VEGËZAT

KALENDARI

Lista e avokatëve

Agron Curri

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Sylejman Vokshi nr.20/8

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/429-392

E-mail: agron_curri@hotmail.com

Agron Hoti

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Nekibe Kelmendi nr.1, Hy 145 Hajvali

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/114-333

E-mail: info@agronhoti-law.com

Agron Kajtazi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Mark Dizdari D 6, Hy 2, nr.1 Lgj.Ulpianë

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/321-942

E-mail: agronkajtazi2006@gmail.com

Agron Karatash

Regjioni: Prizren

Qyteti: Prizren

Adresa: Rr. De Rada nr.6

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/306-197

E-mail: agronkaratash@hotmail.com

Agron Krasniqi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Tirana Hy D/8, Obj. Prime Group

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/702-133

E-mail: agron.krasniqi@gmail.com

Agron Kryeziu

Regjioni: Gjakovë

Qyteti: Malishevë

Adresa: Rr. Wiliam Walker p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/335-944

E-mail: agronkryeziu.av@live.com

Agron Kuçi

Regjioni: Gjakovë

Qyteti: Gjakovë

Adresa: Rr. Migjeni nr.3

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/236-236

E-mail: agronkuqijunik@gmail.com

Agron Selimaj

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Garibaldi Hy 3, K 2, nr.7

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/525-225

E-mail: aselimaj@gmail.com

Ahmet Ahmeti

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Agim Ramadani Hy 32, K 2, nr.8

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/169-488

E-mail: bahmeti2002@hotmail.com

Ahmet Gjinovci

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Andreja Gropa p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/174-608

E-mail: ahmetgjinovci.av.@gmail.com

Ahmet Hasolli

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Mujo Ulqinaku nr.5/1 Lgj.Q.Pejton

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/501-369

E-mail: ahmethasolli@yahoo.com

Ahmet Idrizaj

Regjioni: Gjakovë

Qyteti: Gjakovë

Adresa: Rr. Tirana p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/187-972

E-mail: ahmetidrizaj01@gmail.com

Ahmet Kasumi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. UÇK Hy 170, K 2, nr.5

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/454-710

E-mail: ahmet.kasumi@gmail.com

Ahmet Rexhaj

Regjioni: Pejë

Qyteti: Pejë

Adresa: Rr. Shpetim Bojku p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/139-220

E-mail: ahmet.rexhaj@hotmail.com

Ahmet Tahiri

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Sylejman Vokshi nr.3/6

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 045/562-661

E-mail: tahirilaw@gmail.com

Ajvaz Islami

Regjioni: Gjilan

Qyteti: Viti

Adresa: Rr. Adem Jashari p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/250-411

E-mail: ajvazislami@hotmail.com

Alban Arifi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Luan Haradinaj Hy 110, K 2, nr.4

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/200-261

E-mail: alban_arifi@hotmail.com

Alban Makolli

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. Muharrem Fejza, Obj."Kawa Group" Hy F, K 2, nr.4

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/999-966

E-mail: alban.makolli94@gmail.com

Albana Kelmendi

Regjioni: Prishtinë

Qyteti: Prishtinë

Adresa: Rr. "B", Obj.C15/11, K II, nr.11

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/118-631

E-mail: albkelmendi@hotmail.com

Albana Peci

Regjioni: Mitrovicë

Qyteti: Mitrovicë

Adresa: Rr. Bedri Gjina p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 049/487-272

E-mail: info@albanapeci.com

Albana Ukshini

Regjioni: Gjilan

Qyteti: Gjilan

Adresa: Rr. Marie Shllaku p.nr

Nacionaliteti: Shqiptarë

Mob: 044/898-810

E-mail: albana.02@live.com